Kuchenne gadżety reklamowe, które spodobają się każdemu gotującemu facetowi

Facet w kuchni nie jest już jedynie mitologiczną postacią, mężczyźni gotowanie traktują bardzo serio i przykładają do tego sporo uwagi. Jednak każdy facet uwielbia otaczać się gadżetami, dotyczy to również kuchni, która może stać się ogromną przestrzenią reklamową, jeśli przedsiębiorcy umiejętnie z tego skorzystają.

Fartuch kuchenny

Porządny, elegancki fartuch kuchenny jest nieodzownym atrybutem prawdziwego mężczyzny w kuchni. Nikt nie lubi się brudzić, a już na pewno nie mężczyzna, który właśnie przygotowuje kolację dla swojej ukochanej. Fartuchy są ogromnym polem do popisu dla różnego rodzaju reklam. Jednak w tym przypadku samo logo i napis nie wystarczy. Reklamodawcy powinni wymyślić coś, co naprawdę zachęci do noszenia takiego fartucha. Fajne, śmieszne wzory zawsze będą miały wzięcie i zawsze będą chętnie noszone.

Zestaw pojemników z tłoczeniem

Niezależnie od tego, czy jest się amatorem, czy zawodowcem w kuchni pojemniki do przechowywania żywności powinien mieć każdy. Nie ma nic gorszego jak pokrojone w drobną kostkę warzywa, które walają się po całej lodówce. Wędliny, mięso i praktycznie, każdy produkt, który jest niewłaściwie przechowywany traci na swojej wartości i bardzo szybko się psuje. Dlatego w każdej kuchni można znaleźć wiele pojemników. Przedsiębiorstwa powiązane z gastronomią mogą to wykorzystać i swoim lojalnym klientom podarować pojemniki z wytłoczonym napisem, czy logo firmy.

Zestaw noży

Stare powiedzenie mówi, że prawdziwego kucharza poznasz po ostrości jego noża. Mężczyzna w kuchni szczególnie powinien wziąć sobie te słowa do serca i powinien zawsze chwalić się wyjątkowo zadbanym i ostrym nożem. W końcu nie ma nic tak denerwującego w przygotowywaniu posiłków jak tępy nóż, którym pokrojenie chleba jest niesamowitym wyczynem. A nóż, na którym naniesiony jest grawer.

Młynek żarówka

Młynek w kształcie żarówki jest idealnym gadżetem reklamowym dla prawdziwego mężczyzny w kuchni. Jego silne dłonie nawet z małej żarówki wycisną ostanie ziarenko pieprzu. Jest to świetny gadżet, dla każdego mężczyzny, który chce mieć oryginalny gadżet. Na takim młynku można wygrawerować logo firmy, napis, cytat, cokolwiek co przypomni kucharzowi o firmie, która sprawiła mu taki podarunek. Ciekawy kształt młynka na pewno będzie powodem do dumy użytkownika, który chętnie będzie chwalił się tym gadżetem przed swoimi znajomymi. Sporo gadżetów kuchennych możesz znaleźć np. tutaj.

Rękawice i ściereczki kuchenne

W kuchni jest zawsze szczególnie gorąco, w oparach gotujących się potraw, często trzeba na szybko wyciągnąć dochodzące danie z piekarnika. Szukanie na oślep ściereczek, które uchronią przed poparzeniem może bardzo źle się skończyć. Każdy szanujący siebie i swoje zdrowie kucharz powinien mieć na stanie rękawice kuchenne, które ochronią jego dłonie przed poparzeniem. Rękawica powinna być zawsze pod ręką, dlatego najlepszym miejscem dla niej jest bok piekarnika, gdzie przyczepiona na magnes może czekać na swoją kolej. Niezależnie, czy jest to rękawica silikonowa, czy materiałowa można jej powierzchnię wykorzystać na reklamę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *