Pyszny deser pięknie podany

Wakacje sprzyjają urządzaniu spotkań rodzinnych, pikników i grillów. Szczególnie letnią porą mamy ochotę na wymyślne desery i pyszne ciasta z owocami, dlatego też nie ograniczamy się w ich przyrządzaniu. Przygotowujemy również orzeźwiające koktajle, mrożoną kawę i domowe lody. Wszystkie te smakołyki warto jednak odpowiednio wyeksponować. Nie od dziś bowiem wiadomo, że deser pięknie podany dużo lepiej smakuje.

O co zadbać?

Jeżeli zamierzamy przygotować spotkanie w gronie rodziny czy przyjaciół, na którym chcielibyśmy zaserwować letnie łakocie, nie zapomnijmy o podstawowych elementach wyposażenia stołu. Każda ceniąca estetykę pani domu, powinna więc zaopatrzyć się w talerz oraz paterę, na których można wyeksponować świeżo upieczone ciasto. Najlepiej w tej roli sprawdzą się przedmioty wykonane ze szkła oraz porcelany. Mają one uniwersalne zastosowanie, są solidne, a przy tym bardzo efektownie się prezentują. Kolejną ważną rzeczą są pucharki na lody. W sklepach można spotkać różne wzory i modele, wszystko zależy od naszego gustu. Z kolei na rześkie koktajle przydadzą nam się wysokie szklanki. Na stole nie może zabraknąć też letniej sałatki, dlatego dobrze będzie zaopatrzyć się w stylową salaterkę. Lemoniadę lub świeżo wyciśnięty sok warto przelać do dzbanka, tak by każdy z gości mógł sobie je swobodnie dozować. Stół z pewnością ozdobi też wazon ze świeżo ściętymi kwiatami oraz świeczniki, z których pada delikatne światło.

Udane zakupy

Na rynku istnieje wiele sklepów, oferujących sprzedaż wyposażenia do domu. Jednak nie wszystkie zapewniają tak bogaty wybór szkła, porcelany i pozostałych towarów jak firma Witek’s. W asortymencie tego sklepu znajdują się pojedyncze artykuły wykonane z porcelany, pochodzącej z najlepszych polskich fabryk, jak również wieloelementowe serwisy kawowe i obiadowe. Firma zapewnia także niezwykle szeroką paletę przedmiotów wykonanych ze szkła bezbarwnego i kolorowego, które doskonale sprawdzą się w czasie letnich przyjęć. Witek’s dostarcza również piękne obrusy i sztućce. W sklepie nie brakuje artykułów dekoracyjnych, żyrandoli oraz pozostałych przedmiotów, stanowiących o uroku danego wnętrza. Oferta firmy Witek’s skierowana jest zarówno do Klientów prywatnych, jak i branży hotelowej.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, znajdującej się pod adresem porcelana – witeks.pl, gdzie można zapoznać się z dostępnym asortymentem oraz dokonać zakupów.

fot. emilydp - flickr.com - Creative Commons
fot. emilydp – flickr.com – Creative Commons

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *