Frytki idealne na Kinder party

Organizacja imprezy urodzinowej dla dzieci wymaga odpowiedniego przygotowania. Wymyślenie mnóstwa zabaw, zapewnienie odpowiednich warunków czy dobór odpowiedniej kreacji dla małego jubilata, to tylko nieliczne z czynności, które musimy wykonać przed zorganizowaniem Kinder party. Wielu rodziców zastanawia się też, co dobrego podać dzieciom do jedzenia na takiej imprezie. Wyżywienie w postaci przekąsek i słodyczy nie będzie wystarczające, dlatego powinniśmy pomyśleć także o gorącym daniu.

Jak wiadomo, dzieci to wyjątkowo wymagająca pod względem posiłków grupa. Każde z nich ma inne preferencje i ciężko trafić w ich gusta. Zatem czy jest coś takiego, co lubią wszystkie maluchy? Odpowiedź jest prosta – frytki! Sposobów ich podania jest mnóstwo – z sosami, ketchupem, mięsem czy surówkami. Ta decyzja należy już do organizujących zabawę rodziców.

Aby zaopatrzyć się w większą ilość produktu, polecamy skorzystać z oferty firmy Farm Frites. Jest to producent wyrobów ziemniaczanych, który do dyspozycji klientów oddaje różne rodzaje frytek. Możemy zadecydować również o zakupieniu produktów w odpowiadającym nam kształcie – tradycyjne, karbowane lub cienkie typu fast food.

Nowością na rynku są frytki belgijskie, charakteryzujące się tym, że są duże, grube i chrupkie. Belgian fries z http://www.farmfrites.pl/ to produkty, których przyrządzenie jest wygodne i oszczędne. Po wrzuceniu frytek do gorącego tłuszczu nie następuje tak gwałtowny spadek temperatury, jak w przypadku produktów mrożonych, dlatego chłoną one mniej oleju, a on sam wolniej się zużywa i dłużej zachowuje swoje właściwości. Schłodzone frytki to też na pewno zdrowsza opcja dla dziecięcych konsumentów.

Belgian fries podaje się przede wszystkim z sosami lub dipami. Warto przygotować różne rodzaje takich dodatków, aby maluchy miały wybór w dobraniu odpowiedniego smaku. Najpopularniejszy sos stosowany do tego rodzaju produktu to czosnkowy, majonezowy, serowy lub zwykły ketchup. Dzieciaki będą miały frajdę, podczas spożywania niestandardowych frytek i próbowania kolejnych rodzajów dodatków.

fot. stevebott flickr.com Creative Commons

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *